17 marca 2014

Koncert życzeń czyli urodzinowa lista przebojów

No i stało się, rok minął jak z bicza strzelił. Pojawiło się kilka siwych włosów, kolejne zmarszczki, doświadczyłem wahań wagi i kilku zabiegów na bolącym odbycie (a-ła!). Przeżyłem szkolenie, zaliczyłem kilka fascynujących sesji fotograficznych, widziałem atak zimy w kwietniu (co więcej- w Radomsku!). Nie zmądrzałem ale tez nie przytyłem za nadto więc bilans jest na zero.
Aż sam się sobie dziwie, że tyle przy tym blożku wytrwaliśmy. Co więcej- chce nam się go nadal prowadzić. No, ale akurat nie dzisiaj. Dzisiaj, z okazji urodzin sobie poleżę i będę obserwował lawinę życzeń na FB. Tak, zdecydowanie sobie poleżę i zatopię w swoim własnym fejmie. Co by nie leżeć tak na sucho przygotowałem sobie play listę - taki jestem chojrak sprytny! Udostępniam Wam ją cobyście też trochę kultury i sztuki wokalnej łyknęli przy tej okazji. Drink już się chłodzi, cygaro przygotowane, kanapa wygrzana, DJ - play that song!

URODZINOWA LISTA PRZEBOJÓW

klasyk klasyków czyli najbadziewbniesza urodzinowa piosenka z uporem grana w radiach w ramach koncertów życzeń [odsłuchana przez Stefcika: 471 razy (dzisiaj!) ]


zobaczcie jak on tańczy dla mnie, u-hu!:od pewnego czasu szczerze żałuję, że nie mam brata:
na koniec klasyk wysokogatunkowy:...a ja i tak najbardziej lubię utwór o Biedronkach. Nie będę go wklejał bo wiem, że już wszyscy nim rzygacie po kątach ale u nas na Miedzianej to hit roku!

2 komentarze:

  1. Anonimowy20/3/14

    Wszystkiego najlepszego od wszystkich ludzi i zwierzat na znajomej ci wsi

    OdpowiedzUsuń
  2. Anonimowy20/3/14

    Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

    OdpowiedzUsuń

Stefcikowi będzie miło, jeśli skomentujesz nie skrytykujesz.